NX510 SE - Otomatik Dümenleme Sistemi CHCNAV
NX510 SE - Otomatik Dümenleme Sistemi CHCNAV

NX510 SE - Otomatik Dümenleme Sistemi CHCNAV

Marka : CHCNAV
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺260.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺235.000,00(KDV Dahil)

NX510 SE Traktör Otomatik Dümenleme Sistemi
5 uyduya da (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou ve QZSS)  sorunsuzca bağlanabilme özelliğiyle araziyi santimetre hassasiyeti gözeterek tanır. Zorlu arazilerde hata payı olmadan çalışır. AB çizgisi, A+ çizgisi, daire çizgisi, düzensiz viraj ve tarla sonu dönüşü dahil olmak üzere birden fazla kılavuz modelini destekler. Tarım alanlarında kullanılmak üzere toz ve su geçirmez şekilde tasarlanmıştır. Wi-Fi, Bluetooth 4.1, 4G modem ve hatta yerleşik UHF radyo modemi dâhil olmak üzere gelişmiş yerleşik bağlantı özelliklerine sahiptir. Tüm büyük ekipman markalarıyla uyumludur. Kurulumu kolaydır. Ayrıca bir traktörden diğerine kolayca aktarılabilir.

GEÇİŞLERDE 2,5 CM SAPMAYLA GEÇİŞ DOĞRULUĞU

Zorlu ortamlarda ve zorlu arazilerde mutlak doğruluk NX510 SE, birden çok düzeltme kaynağı ve beş uydu takımyıldızı tarafından desteklenen gelişmiş bir yönlendirme denetleyicisidir: GPS, GLONASS, Galileo, Beidou ve QZSS. Dahili 4G ve UHF modemi, santimetre hassasiyetinde sürüş elde etmek için tüm endüstri standardı DGPS ve RTK düzeltmelerine sorunsuz bir şekilde bağlanır. Ayrıca, arazi dengeleme teknolojisi, zorlu ortamlarda ve arazide bile yüksek doğruluğu korur.

HIZLI, KULLANIMI KOLAY VE SAĞLAM EKRAN

Tüm işlemleri parmaklarınızın ucunda kontrol etmek için sezgisel AgNav yazılımı 10,1 inçlik bir endüstriyel ekranda çalışan AgNav çok dilli yazılımı, tüm yaygın tarım operasyonlarını yürütmek için AB çizgisi, A+ çizgisi, daire çizgisi, düzensiz viraj ve tarla sonu dönüşü dahil olmak üzere birden fazla kılavuz modelini destekler. Sezgisel AgNav yazılımı, saha operasyonlarını yüksek hız ve doğrulukla tamamlamak için kullanıcı deneyimini her yönden geliştirir.

SAĞLAM TASARIM VE KANITLANMIŞ GÜVENİLİRLİK

Tarım ortamlarında uzatılmış dayanıklılık NX510 SE'nin endüstriyel tasarımı, tarım ortamında kullanım için mükemmel şekilde uygun olan toz ve su geçirmez bileşenleri (IP65 derecesi veya daha yüksek) içerir. Ek olarak, dayanıklı, yüksek torklu elektrikli direksiyon, hatlara hızlı ve güvenilir giriş sağlar.

GELİŞTİRİLMİŞ BAĞLANTI DİREKSİYON KONTROLÜ

4G RTK ağlarından veya UHF RTK istasyonlarından en sevdiğiniz RTK düzeltme kaynaklarıyla çalışın. NX510 SE, çoğu tarım aracına 40 dakikadan daha kısa sürede tam olarak kurulabilen ve maliyetli arıza sürelerini önemli ölçüde ortadan kaldıran otomatik bir direksiyon sistemidir. Otomatik yönlendirme sistemi, çoklu CAN bağlantı noktaları, seri bağlantı noktaları, Wi-Fi, Bluetooth 4.1, 4G modem ve hatta yerleşik UHF radyo modemi dahil olmak üzere gelişmiş yerleşik bağlantı özelliklerine sahiptir. Tüm büyük ekipman markalarıyla ISOBUS uyumluluğu, zorlu tarım uygulamalarına optimum yanıt sağlar ve saha operasyonlarını iyileştirir.

GENEL BAKIŞ

NX510 SE, her çiftliğin karşılayabileceği bir fiyatta, güncel ve hepsi bir arada bir çözümle birçok yeni ve eski tarım traktörü ve diğer araç tipini kolayca güçlendiren otomatik bir direksiyon sistemidir. Önemli verimlilik kazanımları sağlar, tüm görüş koşullarında çalışır ve operatör yorgunluğunu azaltır.

NX510 SE, sahada değerli zaman kaybetmekten kaçınmak için kurulumu daha kolay olan en yeni nesil entegre yönlendirme denetleyicisini kullanır. Gelişmiş yerleşik bağlantı modülleri, yerel RTK ağlarından veya GNSS RTK baz istasyonlarından en sevdiğiniz RTK düzeltme kaynaklarıyla çalışmanıza izin vermek için bir 4G modem ve ek bir UHF radyo modem içerir. Ayrıca bir traktörden diğerine kolayca aktarılabilir ve eşsiz bir esneklik sunar. Tam GNSS takımyıldızlarına sahip yönlendirme denetleyicisi, optimum navigasyon güvenilirliği için artırılmış doğruluk sunar.

Kombine GNSS+INS arazi dengeleme teknolojisi, bir santimetreye (veya inçin altına) kadar eller serbest sürüş hassasiyeti sağlar ve hendek açma, dikim ve hasat uygulamalarında üstün performans sağlar.

  • +90 544 958 71 26
  • +90 544 958 71 25
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR