Otomatik Pulluk 5'lİ
Otomatik Pulluk 5'lİ
Otomatik Pulluk 5'lİ
Otomatik Pulluk 5'lİ
Otomatik Pulluk 5'lİ
Otomatik Pulluk 5'lİ
Otomatik Pulluk 5'lİ
Otomatik Pulluk 5 li DOĞANLAR TARIM

Otomatik Pulluk 5 li DOĞANLAR TARIM

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺199.323,39(KDV Dahil)
İndirimli : ₺164.771,69(KDV Dahil)

Otomatik Pulluklar, 3-4-5-6 sokulu olarak profil gövde üzerine (10-12-14)” veya (12-14-16)”(inç) iş genişliğinde ayarlanabilir özelliği barınmaktadır. Kaliteli ve özel malzemeler kullanılarak son teknolojiyle üretilen pulluklar, taşlı, sertleşmiş, bitkisel köklerle kaplı ve yeni ekime hazırlanan arazilerde kesintisiz sürüm için önemli bir makinedir. Her gövdeye yerleştirilmiş bağımsız özel yay mekanizması, taşlı arazilerde her türlü engelden rahatça geçiş sağlar ve pulluğun zarar görmesini önler. Traktörü yormaz, zaman ve yakıt tasarrufu sağlar. 

Otomatik Pulluklar sağlam konstrüksiyonu ve kaliteli malzeme kullanımı sayesinde uzun ömürlüdür. Pulluk askı sistemi uluslararası standartlara uygun, her tip traktöre bağlanabilir. Pulluklar iş genişliği civata bağlantılarının konumu değiştirilerek 10’’den 16”e kadar ayar yapılabilmektedir. 

Otomatik kurtulma mekanizmasında özel amortisör yayları kullanılmaktadır. Özel otomatik kurtulma mekanizması sayesinde, herhangi bir engelde pulluğa zarar verilmemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tasarım ile alt grup parçalarının kırılması, civataların kopması, şase bükülmesi ve pulluk yapısının bozulması gibi durumlar önlenmiş olmaktadır. Her gövde için bağımsız emniyet sistemi vardır. Pullukların alt grup kısmı parçalı olarak imal edilerek, düşük maliyet ile tedarik edilmesi sağlanmıştır. Her gövde arası anma boyu optimum seviyede tutularak, toprağın akışı rahatlatılması sağlanmış, böylece toprak kabarmasından dolayı pulluğun traktöre vereceği çekiden gelen ağırlık ortadan kaldırılmıştır. Pulluklara sonradan +1 gövde (soku) ilavesi mümkündür. Yapı ve konstrüksiyon bakımından imalatı standarttır. Şase yüksekliği optimum düzeyde tutularak, anız sürümü gibi zorlu topraklarda işleme kolay hale getirilmiştir. 


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

  • Anız ve taşlı toprakların işlenmesinde etkin.
  • Ayarlanabilir hassasiyetli yaylar.
  • Opsiyonel olarak mekanik ve hidrolik iş genişliği ayarı.
     

 

  • +90 544 958 71 26
  • +90 544 958 71 25
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR