Sıra Bağımsız Silaj Makinesi
Sıra Bağımsız Silaj Makinesi
Sıra Bağımsız Silaj Makinesi
Sıra Bağımsız Silaj Makinesi
Sıra Bağımsız Silaj Makinesi
Sıra Bağımsız Silaj Makinesi
Sıra Bağımsız Silaj Makinesi
Sıra Bağımsız Silaj Makinesi
Sıra Bağımsız Silaj Makinesi
Sıra Bağımsız Silaj Makinesi
Sıra Bağımsız Silaj Makinesi
Sıra Bağımsız Silaj Makinesi
Sıra Bağımsız Silaj Makinesi

Bigdrum 1250 2 Sıralı Sıra Bağımsız Silaj Makinesi FİMAKS

Marka : FİMAKS
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺420.419,98(KDV Dahil)
İndirimli : ₺382.200,00(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması

Fimaks Bigdrum 1250 İki Sıralı Sıra Bağımsız Mısır Silaj Makinesi, 1,25 mt çalışma genişliğine sahiptir. Kesici ve besleyici tamburları sayesinde tek seferde iki sıra alabilmektedir. 2 Sıralı - Sıra Bağımsız Silaj Makinesinin en önemli özelliği katlanabilir şasesinin bulunmasıdır. Fimaks Bigdrum 1250 İki Sıralı Sıra Bağımsız Mısır Silaj Makinesi geriye katlanabilme özelliği tarla içerisinde yol açılmasını sağlayarak, tarla içerisinde dönüş sayısını azaltmaktadır. Bu özellik sayesinde tarlada mısırın traktör tarafından ezilerek zayi olmasının önüne geçilebilmektedir.

2 Sıralı - Sıra Bağımsız Silaj Makinesinin, kesici ve besleyici tamburları, mısırları keserek besleyici üniteye iletilmesini sağlamaktadır. Besleyici ünite, üzerinde bulunan parçalayıcı bıçakları sayesinde fanı doğru açıda besleyerek en iyi kalitede parçalanmayı sağlamaktadır. Üzerinde 12 adet özel olarak sertleştirilmiş bıçak bulunan fan yaklaşık 1400 dev./dak. süratle dönmektedir. Mısırın parçalayıcı fana gitmesini sağlayan iki adet besleyici tambur, iki adet baskı tamburu bulunmaktadır. Baskı tamburları, mısır bitkisinin gövdesi ve koçanlarının doğru açılarda parçalayıcı fana ulaştırılması için, yatay olarak parçalayıcı fanın tam önünde konumlandırılmıştır.

Fimaks Bigdrum 1250 İki Sıralı Sıra Bağımsız Mısır Silaj Makinesi, besleme ünitesini, taş ve toprak alımına karşı korumak için makine içerisine kolayca erişilebilen emniyet cıvatası eklenmiştir. Zorlu çalışma koşulları esnasında besleme ünitesini taş ve toprak alımına karşı bu cıvata korumaktadır. Zorlu çalışma şartlarında yine taş ve toprak alımını engellemek için tekerlek yüksekliği çalışma esnasında ayarlanabilmektedir.

Sıra Bağımsız Mısır Silaj Makinelerinde, baca dönüş sistemi, operatör tarafından traktörün içinden hidrolik kol yardımı ile kolaylıkla kontrol edilebilmektedir. Baca, geriye giderken öndeki römorka yükleme yapabilecek uzunluğa ve yüksekliğe sahiptir. Kamyona ve daha yüksek römorklara boşaltma yapabilmeyi sağlayan baca, bir diğer özelliği uzatma opsiyonu bulunmasıdır. Sıra Bağımsız Mısır Silaj Makinesi içerisine yerleştirilen bıçak bileme sistemi sayesinde bıçak bileme işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir. Yol pozisyonu için makine yüksekliği üst baca katlanarak azaltılabilmektedir.

Fimaks Bigdrum 1250 İki Sıralı Sıra Bağımsız Mısır Silaj Makinelerinde standart olarak, kendinden hidrolik sistem, hidrolik orta kol, hidrolik baca ve şapka kontrolü, katlanabilir şase, yatık kaldırıcı helezon ve joystick kontrolü bulunmaktadır.
 

Teknik Özellikler

 

ÇALIŞMA SIRA SAYISI 2
YÜKSEKLİK (mm) 3960
UZUNLUK (mm) 3050
GENİŞLİK (mm) 3300
AĞIRLIK (kg) 1400
BACA KATLI HALDE YÜKSEKLİK (mm) 2200
PTO DEVRİ (rpm) 540 / 1000 (Opsiyonel)
GÜÇ GEREKSİNİMİ (kW/hp) 64/90
PARÇALAMA BOYUTU (mm) 4.5 / 6 / 10 / 15
KESİCİ BIÇAK SAYISI 12
ÜFLEYİCİ PALET SAYISI 12
TEKERLEK ÖLÇÜLERİ 165/80 R13
ASKI SİSTEMİ Cat.II
KAPASİTE (ton/saat) 30 – 55

 

VİDEO
 

  • +90 544 958 71 26
  • +90 544 958 71 25
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR