Tek Sıra Silaj Makinesi
Tek Sıra Silaj Makinesi
Tek Sıra Silaj Makinesi
Tek Sıra Silaj Makinesi

MS12SL Tek Sıra Silaj Makinesi Şanzımanlı FİMAKS

Marka : FİMAKS
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺182.280,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺158.760,00(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması

Tek sıra şanzımanlı mısır silaj makinesi, küçük işletmeler ve çiftçiler için ideal bir makinedir. Traktörün 3 nokta askı sistemine bağlanan tek sıra silaj makinesinin destek tekeri de çalışma esnasında traktöre binen yükün bir kısmını alarak, çalışma esnasında traktörün kolay kontrol edilmesini sağlar. Ayarlı olan destek tekeri, her istenilen boyda çalışmaya imkan sağlar.

MS12SL Tek sıra şanzımanlı mısır silaj makinelerinde, güç aktarımı 2 adet şaft ve şanzıman aracılığıyla yapılmaktadır. Besleme ünitesi iki adet tamburdan oluşmaktadır ve bu tamburlar üzerinde kendini otomatik bileyen ve mısırı alttan kesen alt bıçaklar bulunmaktadır. Bu bıçaklar sayesinde sorunsuz ve temiz bir kesme işlemi gerçekleştirilir. Tek sıra şanzımanlı mısır silaj makinelerinde aşırı yüklere karşı emniyet tertibatı da bulunmaktadır. Bu emniyet tertibatı, aşırı yüklenme veya yabancı maddelerin makine içine girmesi gibi durumlarda, mısır silaj makinesinin aksamını korur.

Şanzımanlı silaj makinelerinde besleme ünitesinin hepsi, gücünü asla bakım gerektirmeyen kapalı dişli kutusundan almaktadır. Silaj makinasının kesme mekanizmasının tasarımı sayesinde, düzenli bir silaj elde edilir. 12 adet kesici bıçağa sahip fan mısırın min 5mm. olarak parçalara ayrılmasını sağlar. Özellikle kuru mısır tanelerinin tamamen parçalanması için kesme mekanizması içerisinde parçalama plakası standart  bulunmaktadır.

Şanzımanlı mısır silaj makinelerinde, kusursuz silaj için gerekli olan en önemli faktörlerden biri de keskin bıçaklar ve bıçaklar ile kesme plakası arasındaki mesafenin mümkün oldukça dar bir konumda olmasıdır. Makinenin kesme mekanizmasına göre yerleştirilmiş bileme aparatı sayesinde bileme işlemi çok kolay ve kısa sürede yapılmaktadır.

Şanzımanlı mısır silaj makineleri güçlü fanı ve fan paletleri, silajı tamamlanan mısırı yükleme bacası içinden süratli bir şekilde taşıma vagonuna taşır. Makinenin katlanabilir baca özelliği sayesinde, en alçak yerlerden bile kolaylıkla geçmesini sağlar.

 

Teknik Özellikler

 

ÇALIŞMA SIRA SAYISI 1
YÜKSEKLİK (mm) 3100
UZUNLUK (mm) 2300
GENİŞLİK (mm) 2400
AĞIRLIK (kg) 540
BACA KATLI HALDE YÜKSEKLİK (mm) 2200
PTO DEVRİ (rpm) 540
GÜÇ GEREKSİNİMİ (kW/hp) 32/45
PARÇALAMA BOYUTU (mm) 5 / 10 / 15
KESİCİ BIÇAK SAYISI 12
ÜFLEYİCİ PALET SAYISI 6
TEKERLEK ÖLÇÜLERİ 16.5×6.5-8 6PR
ASKI SİSTEMİ Cat.II
KAPASİTE (ton/saat) 35

 

 

  • +90 544 958 71 26
  • +90 544 958 71 25
Etiketler
tek sıra silaj makinası, tek sıra silaj makinesi, fimaks tek sıra silaj makinası, maıze, maıza chopper, silaj makinesi fiyatları, mısır silaj, MS12SL, şanzımanlı tek sıra silaj makinesi, Tek Sıra, Tek Sıra Silaj, Tek Sıra Silaj Makinesi, Tek Sıra Silaj Makinesi Şanzımanlı, Tek Sıra Silaj Makinesi Şanzımanlı FİMAKS, Tek Sıra Silaj Makinesi FİMAKS, Tek Sıra Silaj Şanzımanlı, Tek Sıra Silaj Şanzımanlı FİMAKS, Tek Sıra Silaj FİMAKS, Tek Sıra Makinesi, Tek Sıra Makinesi Şanzımanlı, Tek Sıra Makinesi Şanzımanlı FİMAKS, Tek Sıra Makinesi FİMAKS, Tek Sıra Şanzımanlı, Tek Sıra Şanzımanlı FİMAKS, Tek Sıra FİMAKS, Tek Silaj, Tek Silaj Makinesi, Tek Silaj Makinesi Şanzımanlı, Tek Silaj Makinesi Şanzımanlı FİMAKS, Tek Silaj Makinesi FİMAKS, Tek Silaj Şanzımanlı, Tek Silaj Şanzımanlı FİMAKS, Tek Silaj FİMAKS, Tek Makinesi, Tek Makinesi Şanzımanlı, Tek Makinesi Şanzımanlı FİMAKS, Tek Makinesi FİMAKS, Tek Şanzımanlı, Tek Şanzımanlı FİMAKS, Tek FİMAKS, Sıra, Sıra Silaj, Sıra Silaj Makinesi, Sıra Silaj Makinesi Şanzımanlı, Sıra Silaj Makinesi Şanzımanlı FİMAKS, Sıra Silaj Makinesi FİMAKS, Sıra Silaj Şanzımanlı, Sıra Silaj Şanzımanlı FİMAKS, Sıra Silaj FİMAKS, Sıra Makinesi, Sıra Makinesi Şanzımanlı, Sıra Makinesi Şanzımanlı FİMAKS, Sıra Makinesi FİMAKS, Sıra Şanzımanlı, Sıra Şanzımanlı FİMAKS, Sıra FİMAKS, Silaj, Silaj Makinesi, Silaj Makinesi Şanzımanlı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR