Traktör Ön Yükleyici Gold
Traktör Ön Yükleyici Gold
Traktör Ön Yükleyici Gold
Traktör Ön Yükleyici Gold
Traktör Ön Yükleyici Gold
Traktör Ön Yükleyici Gold
Traktör Ön Yükleyici Gold
Traktör Ön Yükleyici Gold
Traktör Ön Yükleyici Gold

ALP – 07 Gold Serisi Traktör Ön Yükleyici – Traktör Ön Kepçe ALPARSLAN TARIM

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺280.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺260.009,99(KDV Dahil)

Alp – 07 Gold Serisi Traktör Ön Yükleyici – Traktör Ön Kepçe, 65 ile 130 HP (beygir) arası New Holland, Case,Tümosan, John Deere, Massey Fergusan, Mc Cormick, Landini, Fendt, Erkunt, Lomborghini, Deutz - Fahr, Same, Stery, Class, Valtra gibi tarla tipi zirai traktörlere takılabilen ön yükleyici kepçe makinesidir. Alp – 07 Gold Serisi Traktör Ön Yükleyici – Traktör Ön Kepçe, özellikle hayvancılık işletmeleri başta olmak üzere fabrikaların, inşaat firmalarının, ve diğer işletmelerin zirai traktörlerine monte edilerek ön yükleyici kullanımı dikkate alınarak, farklı ataşman tasarım özelliklerine sahip bir şekilde tasarlanıp üretilmiştir. 


Gold Serisi Traktör Ön Yükleyici – Traktör Ön Kepçe, alt şasiler özel bağlantı açı dizaynı sayesinde traktörün ana gövdesinde yükün ideal dağılımı sağlanmış ve hiçbir parçası sökülmeyerek direksiyon açılarının bozulması engellenmiş buna göre tasarımı özel olarak yapılarak üretilmiştir. Ataşman dengeleme sistemi  Gold Serisi Traktör Ön Yükleyicilerde lift - hidrolik olarak tasarlanmıştır. Alp – 07 Gold Serisi Traktör Ön Yükleyici – Traktör Ön Kepçe, tek kumanda kolu, tamamen ergonomik ve küçük boyutu sayesinde operatöre ön yükleyicinin tüm fonksiyonlarını kolay ve tam şekilde kontrol edebilme imkanı sunmaktadır.


Alp – 07 Gold Serisi Traktör Ön Yükleyici – Traktör Ön Kepçe, ataşman kullanımında ilave hidrolik hareket gerekliliğini sağlamak için elektro hidrolik tesisat kullanıma hazır bir şekildedir. Alp – 07 Gold Serisi Traktör Ön Yükleyici – Traktör Ön Kepçe, ataşmanların işe göre değiştirilmesi gerektiğinde operatörler için hızlı ve kolay değiştirilmesine imkan sağlamak adına tasarlanıp üretilmiştir. Alp – 07 Gold Serisi Traktör Ön Yükleyici – Traktör Ön Kepçe, tüm eklem noktalarında kullanılan silindirik burçlar aşırı yüklerde dahi yıpranmayan bronz malzemelerden seçilmiştir. Eklem noktalarında kullanılan tüm pimler çelik malzemeden, galvaniz kaplı paslanmama özelliğiyle yüksek mukavemete dayanıklı olarak üretime sunulmuştur.
 

Teknik Özellikler ve Çizimler

Maksimum Kaldırma Yüksekliği (A)

3200 mm

Maksimum Kaldırma Yüksekliği (Zemin ile Ataşman)

3050 mm

Boşaltma Yüksekliği (B)

2700 mm

Maksimum Yükseklikle Taşıma Açısı (A)

45 derece

Maksimum Yükseklikte Boşaltma Açısı (B)

55 derece

Minimum Yükseklikte Toplama Açısı

45 derece

Ataşmanın Zeminden Koparma Kapasitesi

1300 kg

Maksimum Yükseklikte Taşıma Kapasitesi

1200 kg

Ataşman Dengeleme Sistemi

Mekanik

Anti-Şok Sistemi

Opsiyonel

Joystick Kumanda Sistemi

Standart

Hareketli Ataşman Hidrolik Valfı

Opsiyonel

Hızlı Ataşman Sökme-Takma Adaptörü

Standart

Ön Yükleyici Ağırlığı

396 kg

Gerekli Traktör Beygir (HP) Aralığı

45-65 HP

 

  • +90 544 958 71 26
  • +90 544 958 71 25
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR